KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Kandýra'ya 3 Kilometrelik Bisiklet Yolu Yapýlýyor
Kandýra'ya 3 Kilometrelik Bisiklet Yolu Yapýlýyor
Kandýra'ya 3 Kilometrelik Bisiklet Yolu Yapýlýyor
Kandýra Belediyesi ekipleri, sanayi bölgesi noktasýndaki yol ve bisiklet yolu çalýþmalarýyla ilçedeki bisiklet kullanma oranlarýný arttýrmayý hedefliyor.
  Bu haber, 05 KASIM 2016, Cumartesi 22:16:22 tarihinde eklenmitir.

Kandýra Belediyesi ekipleri, sanayi bölgesi noktasýndaki yol ve bisiklet yolu çalýþmalarýyla ilçedeki bisiklet kullanma oranlarýný arttýrmayý hedefliyor.

Baþkan Köken: “Bisiklet yolu çalýþmalarýmýz, hem çocuklarýmýza hem de yetiþkinlere saðlýklý yaþam kültürünü kazandýracak.”

Türkiye’deki bireylerin yüzde 72’sinin düzenli fiziksel aktivite yapmadýðýnýn araþtýrmalarla ortaya çýktýðýný söyleyen yetkililer, geliþtirilen proje ve etkinliklerle bu oranýn arttýrabileceðini vurguladý. Saðlýklý yaþama büyük önem veren Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, Kandýra Sanayi bölgesi noktasýndaki bisiklet yolu çalýþmalarýmýz sayesinde hem çocuklarýmýza hem de yetiþkinlere saðlýklý yaþam kültürünü kazandýrmayý hedefliyoruz dedi. Artýk bisikleti bir hobi aracý olarak görmekten vazgeçip bir ulaþým aracý olarak deðerlendirmek mecburiyetindeyiz diyen Baþkan Köken, “Bisiklet yollarýný parklarýn, rekreasyon alanlarýnýn içine sýkýþmaktan kurtarýp günlük hayatýn bir parçasý haline dönüþtürülmesi gerektiðini vurguladý.

“Kandýra’da 3 Km’lik Bisiklet Yolu”

Kandýra Sanayi Bölgesi Noktasýndaki Yol ve Bisiklet Yolu Çalýþmalarýyla ilgili bilgi veren ekipler, 3 km’lik yol çalýþmasýnýn 2 km’si için kazýlarýnýn  tamamlandýðýný, dolgu çalýþmalarýnýn ise sürdüðünü belirtti.

Bisikletin insan saðlýðýna olan faydalarýný hepimiz biliyoruz diyen Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, saðlýklý yaþam adýna özellikle kalp damar saðlýðýný korumaya yardýmcý olan bisiklet kullanýmýný yaygýnlaþtýrmak adýna çalýþmalarýn  süreceðini ifade etti.

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri Kandýra Bisiklet Yolu,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yusufça Köyü Ýlkokulu, Kerpe Kaza, KANDIRA KAZA HABERLERÝ, AKP, Pancar Pekmezi, DALGIÇ, Tatvan, KANDIRA KOYUN, Gürkan Turizm, video, ÝZMÝT YOLU KAZA, 1 Milyon Üye, Karadeniz Palamutu, Kerpe Denizi, Kandýra Teksen Köyü, JANDARMA PEMBE KAYALIKLAR, Pankartý Kestiler, Kocaeli T Tipi Cezaevi Telefon, Av. Emel Ceylan Balcýoðlu, Kandýra Cumhuriyet Baþsavcýsý Ramazan Yýlmaz, Demokrat Parti Ýlçe Baþkaný Ender Altýnay, Kaynarca'da Dolu, Ýstanbul, AFRÝN, Oðuzhan Kýr Defnedildi, KANDIRA CEZAEVÝ KAZA, Kandýra'da Tarým, 3 Þubat 1990, Varuna Otel, Hacý Serhat Karslý,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN