KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Þehit Binbaþý Yavuz Sonat Güzel Topraða Verildi
Þehit Binbaþý Yavuz Sonat Güzel Topraða Verildi
Þehit Binbaþý Yavuz Sonat Güzel Topraða Verildi
Tunceli’de PKK’lý teröristlerle çýkan çatýþmada þehit olan Jandarma Özel Harekat Timlerinin Tabur Komutaný Binbaþý 39 yaþýndaki Yavuz Sonat Güzel, Ankara Kocatepe Camisi’nde düzenlenen törenin ardýndan Cebeci Askeri Þehitliði’nde topraða verildi.
  Bu haber, 29 Eylul 2015, SALI 11:19:37 tarihinde eklenmitir.

Tunceli’de PKK’lý teröristlerle çýkan çatýþmada þehit olan Jandarma Özel Harekat Timlerinin Tabur Komutaný Binbaþý 39 yaþýndaki Yavuz Sonat Güzel, Ankara Kocatepe Camisi’nde düzenlenen törenin ardýndan Cebeci Askeri Þehitliði’nde topraða verildi.

Babasýnýn Türk bayraðýna sarýlý naaþý götürülürken kýzý Sude’nin, "Hayýr, hayýr" diye feryadýyla törene katýlanlar gözyaþlarýný tutamadý.

Elazýð’daki törenin ardýndan Ankara’ya getirilen þehit Binbaþý Yavuz Sonat Güzel için Kocatepe Camisi’nde düzenlenen törende eþi Burcu ve 12 yaþýndaki kýzý Sude Güzel, annesi Emine, babasý Yýlmaz Güzel ve ablalarý Ziþan ve Fatma da hazýr bulundu. Baþbakan Yardýmcýsý Yalçýn Akdoðan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakaný Fikri Iþýk, MHP Genel Baþkaný Devlet Bahçeli, Genelkurmay Baþkaný Orgeneral Hulusi Akar ve Kuvvet Komutanlarý, CHP Genel Baþkan Yardýmcýsý Bülent Tezcan, Ankara Valisi Mehmet Kýlýçlar, Ankara Garnizonunda görevli General, subay ve astsubaylar, polisler ile çok sayýda vatandaþ katýldý.

KIZININ FERYADI YÜREKLERÝ DAÐLADI

Taziyelerin ardýndan þehit Binbaþý Güzel için öðle namazýnýn ardýndan cenaze namazý kýlýndý. Daha sonra þehidin naaþý askerlerin omuzlarýnda top arabasýna kadar taþýndý. Þehidin naaþýnýn top arabasýnda taþýnmasý sýrasýnda kýz kardeþi Ziþan Güzel, "Ne oldu, þehit oldu, çok güzel oldu, kardeþim benim" diye aðýt yakarken yakýnlarýnýn kollarý arasýnda güçlükle ayakta durdu.

Þehidin eþi Burcu Güzel de eþinin fotoðrafýna sarýlarak kýzý Sude ile birlikte gözyaþý döktü. Babasýnýn Türk bayraðýna sarýlý naaþý götürülürken kýzý Sude’nin, "Hayýr, hayýr" diye feryadýyla törene katýlanlar gözyaþlarýný tutamadý.

Cenaze töreninde tekerlekli sandalyede oturan þehit Binbaþý Yavuz Sonat Güzel annesi Emine Güzel, tören boyunca oðlunun beyaz renkli tiþörtünü göðsünde tuttu ve onu koklayarak aðýtlar yaktý. Þehit annesi Emine Güzel, "Ne yaptý benim oðlum, kime ne yaptý? Nefesim gitti benim, nefessiz kaldým. Artýk ben onsuz nefes alamam" diyerek aðladý.

Þehit Binbaþý Güzel, törenin ardýndan Cebeci Askeri Þehitliði’ne götürülerek topraða verildi.

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri Cebeci Askeri Þehitliði, Yavuz Sonat Güzel, Þehit Binbaþý Yavuz Sonat Güzel ,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Muzaffer Yaðýz, KOÜ Umuttepe Týp Fakültesi Hastanesi, Fener Þenliði, Kandýra Teyakkuz, ÝZMÝT YOLU KAZA, Dalca Sapaðý, Belediye-Ýþ Sendikasý 2 No`lu Þube, Kandıra Cinayeti, burak yýlmaz, Kandýra Otogarý, Sakarya Cumhuriyet Savcýsý, Sallama Kandýralý, PTT 1. Lig, Esrarengiz Olay, Kandýra Ýlçe Müftülüðü, Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müþavirler Derneði , Süper Lig A Grubu, TOKÝ KANDIRA SONUÇLARI, 10 Kasým, Ramazan Bayramý, Avrupa Birliði Gençlik Eðitim Programý, Kandýra Meslek Yüksek Okulu, KUMCAÐIZ SAHÝL DÜZENLEMESÝ 2018, Hasan Uzunhasanoðlu, 1.Piyade Tugay Komutanlýðý Kandýra, Tekke Köyü, Hakan Bozan, Gültekin Görüm, Nevzat Coþkun, iPhone 6 Türkiye Satýþ Fiyatý,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN