KANDIRA HABER

Kaza Kurşunuyla Vefat Eden Oğuzhan Kır Toprağa Verildi

Oğuzhan Kır’ın cenazesi Kurtyeri Doğanlar mahallesinde toprağa verildi.

15 Temmuz 2015, Carsamba 01:45:12

Kaza Kurşunuyla Vefat Eden Oğuzhan Kır Toprağa Verildi

Kumcağız plajında bir kafede meydana gelen olayda Samet E. isimli şahıs, iddiaya göre, silahını temizlerken tabanca bir anda ateş almış ve namludan çıkan tek kurşun o sırada yanında bulunan Oğuzhan Kır (32) isimli arkadaşına isabet etmişti.

OĞUZHAN KIR CENAZE

Yaralanan Oğuzhan Kır kanlar içinde yerde kalırken arkadaşını yaralayan Samet E. ise durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla alınan Oğuzhan Kır, Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Kocaeli Devlet Hastanesi’ne sevk edilen Oğuzhan Kır, burada ameliyata alındı ve daha sonra yoğun bakıma kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Oğuzhan Kır, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

OĞUZHAN KIR CENAZE

Oğuzhan Kır’ın cenazesi hastane morgunda yapılan otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edilerek Kurtyeri Doğanlar mahallesinde toprağa verildi.

Oğuzhan Kır Oğuzhan Kır Cenaze Oğuzhan Kır Defnedildi Oğuzhan Kır Vefat Etti Oğuzhan Kır Kaza Kurşunu Oğuzhan Kır Pisi Pisine