KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Galada Twitter çýlgýnlýðý
Galada Twitter çýlgýnlýðý
Galada Twitter çýlgýnlýðý
Tiyatro Ýstanbul'un 'Çýlgýn Ruh' oyunun galasý önceki gün gerçekleþtirildi.
  Bu haber, 22 Ocak 2010, Cuma 00:38:12 tarihinde eklenmitir.

Gencay Gürün'ün sahibi olduðu Tiyatro Ýstanbul'un yeni oyunu 'Çýlgýn Ruh'un galasý, önceki akþam Profilo Kültür Merkezi'nde yapýldý. Çevik Bir, Nükhet Duru, Nilgün Belgün, Haldun Dormen, Cihan Ünal, Abdullah Þahin, Seray Sever ve Nehir Erdoðan gibi ünlü simalarýn katýldýðý galaya, son dönemin en büyük çýlgýnlýðý twitter damgasýný vurdu. Galaya katýlan isimlerden gazeteci Nazlý Ilýcak, Seray Sever ve Nehir Erdoðan, birbirlerine twitter adreslerini verdi ve oyun sýrasýnda yorumlarýný twitter'da paylaþtý.

REKORA ÝMZA ATTI

Noel Coward'ýn kaleme aldýðý, Gencay Gürün'ün Türkçeye çevirdiði ve yönettiði 'Çýlgýn Ruh'ta; Atilla Saral, Ýnci Türkay, Melda Gür, Ýlkay Saran, Melis Eronat, Levent Ulukut ve Oylum Þahin rol alýyor. Ýlk kez Ýkinci Dünya Savaþý sýrasýnda Londra'da izleyiciyle buluþan 'Çýlgýn Ruh', Londra'da 1997, Broad bir rekora imza attý. Oyun, her perþembe, cuma, cumartesi ve pazar, Profilo Kültür Merkezi'nde sahnelenecek. Ýlk kez bu oyunla tiyatroya adým atan Atilla Saral, tiyatro yapmanýn ne modelliðe, ne de dizi oyunculuðuna benzediðini söyledi:

ÝLÝÞKÝMÝ KESTÝM!

"Bu oyun için 15 aydýr çalýþýyorum. 120 sayfalýk tekst ezberlerken dünya ile tüm iliþkimi kestim. Arkadaþlarýmla bile konuþmadým. Bu, cesaret ve delilik isteyen bir iþti ama ekip arkadaþlarým, özellikle de Cihan Ünal bana çok yardýmcý oldu." Saral, rol arkadaþý Ýnci Türkay ile adlarýnýn aþk dedikodularýna karýþmasýný ise þöyle deðerlendirdi: "Ýnci ile çok iyi arkadaþýz. Ekip arkadaþlarýmýzla birlikte yemek yiyoruz ama yanlýþ anlaþýlýyor. Hangi projede yer alsam, bu tür dedikodular çýkýyor. Oysa hayatýmda kimse yok. Þu an sadece tiyatroya aþýðým."

KIZIMIZLA OYNARIZ

'Çýlgýn Ruh'un oyuncularýndan Oylum Þahin'i, annesi Nilgün Belgün ve babasý Abdullah Þahin yalnýz býrakmadý. Belgün, "Biz milattan önce evliydik. Þimdi dostça görüþmeye devam ediyoruz. Güzel bir tiyatro projesi olursa kýzýmýzla birlikte oynarýz" dedi.
 

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri ,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KBB ÇÝFTÇÝ DESTEKLEME, Kerpe Limaný, Muhammer Orcan, Evcil Piton Yılanı, Ünal Cankurt, Beyoðlu Belediye Bakaný Ahmet Misbah Demircan, Kandýra F Tipi Cezaevi Müdürü Öldürüldü, Þampiyonluk Maçý, Cüneyt Erdem, Süleyman Can, Þile-Kandýra Yolu, kamyon, Nejat Uygur, Kandýra ÝSU Þube Müdürlüðü, Aatif Chahechouhe, Kandýra tuvalet hizmeti, MERAL AKÞENER KOCAELÝ, Kandýra Garnizon Komutanlýðý, Madde Baðýmlýlýðý, Kocaeli Turizm Derneði, Yaz 2014, Oðuzhan Kýr, Aslý Yaþa Hayatýný Kaybetti, BÝM ÇALIÞANI OLMAK 2018, Meclis Kararlarý, ggg, Erdal Baykara, Ýrfan Doðan, Piton Nerede Yaşar, Ýsmail Aysu,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN