KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
MHP'li Aydýn Ünlü,Kandýra Arazilerini Peþkeþ Çektirmeyiz
MHP'li Aydýn Ünlü,Kandýra Arazilerini Peþkeþ Çektirmeyiz
MHP\'li Aydýn Ünlü,Kandýra Arazilerini Peþkeþ Çektirmeyiz
MHP Kocaeli Ýl Teþkilatý Kandýra Belediye Meclisi’nde iki mahalledeki mülkiyeti belediyeye ait taþýnmazlarýn satýþa sunulacak olmasýna sert tepki gösterdi. Ýl Baþkaný Aydýn Ünlü, “Kandýra arazilerini peþkeþ çektirmeyiz” dedi.
  Bu haber, 31 MAYIS 2015, Pazar 21:26:43 tarihinde eklenmitir.

MHP Kocaeli Ýl Teþkilatý Kandýra Belediye Meclisi’nde iki mahalledeki mülkiyeti belediyeye ait taþýnmazlarýn satýþa sunulacak olmasýna sert tepki gösterdi. Ýl Baþkaný Aydýn Ünlü, “Kandýra arazilerini peþkeþ çektirmeyiz” dedi.

MHP Ýl Baþkaný Aydýn Ünlü bir basýn açýklamasý düzenledi. Basýn açýklamasýna, MHP Kandýra Ýlçe Baþkaný Türkan Özcan Kandýra Belediyesi Meclisi’nin MHP’li üyesi Ergün Kan da katýldý. MHP yöneticilerinin gündeminde Kandýra Belediye Meclisi Haziran ayý oturumunda gerçekleþecek olan mülkiyeti emlak ve istimlak müdürlüðüne ait taþýnmazlarýn satýþý vardý. Konuyla ilgili açýklama yapan Ýl Baþkaný Aydýn Ünlü, Kandýra Yaðcýlar Mahallesi ve Orhan Mahallesi’nde yer alan toplam 5 adet parselin satýþýnýn engellenmesi için Kocaeli halkýndan destek istedi. Ünlü, MHP olarak mecliste ret oyu kullanacaklarýný söyledi.

BAÞKAN SÖZ VERMÝÞTÝ

Kandýra Belediyesi Baþkaný Ünal Köken’in daha önce bu satýþýn yapýlmayacaðýna dair belediye baþkanýnýn söz verdiðini hatýrlatan MHP Kandýra Ýlçe Baþkaný Türkan Özcan, “Muhtarlýklara ait alanlarýn satýþýna izin vermeyeceðiz. Belediyenin, vatandaþýn, muhtarlýklarýn arazilerini kimseye peþkeþ çektirmeyeceðiz” dedi. Meclis üyesi Ergün Kan ise, “Köy tüzel kiþiliklerinin satýþýna atalardan kalma olduðu için karþýyýz. Satýþlar mecliste oylanmadan önce tüm kamuoyuna bu duruma dur demek için çaðrýda bulunuyoruz” dedi.

SEÇÝM BEYANNAMEMÝZDEN KORKTULAR

MHP Ýl Baþkaný Ünlü ise þu açýklamalarda bulundu: “AKP genel seçimlerde iktidarý kaybedeceðini bildiði için Haziran ayý meclis oturumunu 1 Haziran Pazartesi günü saat 16.00’da yapýyor. Seçim öncesi yangýndan mal kaçýrýr gibi taþýnmaz arazileri satýþa sunuyor. MHP’nin seçim beyannaemesinde yer alan Büyükþehir Yasasý’nýn iptalinden korktular. Bu arazilerin yandaþlara peþkeþ çekilmesine asla izin vermeyeceðiz. Kandýra halkýndan da bu konuda destek istiyoruz.”

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri MHP Kocaeli Ýl Teþkilatý, Aydýn Ünlü, Kandýra Arazi, Kandýra Arazileri, Kandýra'da Arazi, Kandýra'nýn Arazileri,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kandýra MYO Banka ve Sigorta bölümü, Kandýra Belediyesi Ýþçi, KAFKASLILAR, Kandýra Belediyesi Beyaz Masa , Gültekin Görüm, Kandýra F Tipi Cezaevi, Marmaris, Zekeriya Bayraktar, kandýra hindisi, selçuk kesikbaþ, Sarnýçlar Mahallesi, Samsunspor-Kayserispor, 7000 HEMÞÝRE ALINACAK, Kandýra Belediyesi Kültür ve Sosyal Ýþler Müdürlüðü, YENÝ KANDIRA YOLU, Gelin Arabasýna Uçak Düþtü, Kandýra Belediyespor, Denize Girdi, MHP Kocaeli Ýl Teþkilatý, Paþaaðzý Sahili, portekiz, ARDA TURAN 2017, Oðlum Bak Git Kandýra, U-19, C, kamyon, cami, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramý, Su Sayaçlarý, Kocaeli Birlikspor,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN