KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Kandýra'da 501 Öðrenciye Bisiklet Hediye Edildi
Kandýra'da 501 Öðrenciye Bisiklet Hediye Edildi
Kandýra\'da 501 Öðrenciye Bisiklet Hediye Edildi
Kandýra ve Ýzmit Belediyesi'nin ortaklaþa düzenlediði bisiklet daðýtým töreninde ilçe genelindeki 5’inci sýnýf öðrencilerine toplam 501 adet bisiklet hediye edildi.
  Bu haber, 17 MAYIS 2015, Pazar 18:31:54 tarihinde eklenmitir.

Kandýra Belediyesi ve Ýzmit Belediyesi'nin ortaklaþa hazýrladýðý 5’inci sýnýf öðrencilerine bisiklet daðýtým töreni Kaymakam Mehmet Sarýcan Ýlçe Stadý’nda yapýldý. Kandýra'daki 19 ortaokulda eðitim gören toplam 501 öðrenciye bisikletlerinin teslim edildiði törene, Büyükþehir Belediye Baþkaný Ýbrahim Karaosmanoðlu, Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, Ýzmit Belediye Baþkaný Nevzat Doðan, 19 ortaokulun öðretmen ve öðrencileri ile Kandýra halký katýlým gösterdi.

TRAFÝK KURALLARINA UYUN

Kandýralý öðrencilerin büyük coþku ve sevinç içinde bisikletlerini teslim aldýklarý törende konuþan Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, saðlýklý yaþam alýþkanlýklarýnýn ve çevre bilincinin oluþmasýnda bisiklet kullanýmýnýn yaygýnlaþmasýnýn önemine deðindi. Hediye ettikleri bisikletlerin öðrencilere hayýrlý olmasý dileklerinde bulunan Köken, dikkatli kullanmalarý ve trafik kurallarýna uymalarýný istediðini söyledi. Ayrýca bu projedeki desteði dolayýsýyla Ýzmit Belediye Baþkaný Nevzat Doðan’a teþekkür etti.

HER HÝZMETE HAZIRIM

Ýzmit Belediye Baþkaný Nevzat Doðan da yaptýðý konuþmasýnda, kendini her zaman Kandýra'ya yakýn hissettiðini, Kandýra için yapýlacak her hizmette elinden gelen desteði göstermeye hazýr olduðunu belirtti. Büyükþehir Belediye Baþkaný Ýbrahim Karaosmanoðlu ise yaptýðý konuþmasýnda, gerçekleþtirilen bu hizmetin çocuklar ve gençler için çok faydalý bulduðunu, Kocaeli genelinde bisiklet kullanma alýþkanlýðýný yaymak için herkesin elinden geleni yapmasý gerektiðini söyledi.

ÖÐRENCÝLERÝN BÜYÜK COÞKUSU

Öðrencilerin, öðretmenlerin, öðrenci velileri ve diðer vatandaþlarýnda katýlýmýyla büyük coþku içerisinde gerçekleþen tören, öðrencilere bisikletlerinin teslim edilmesiyle sona erdi. Törende bisiklet sahibi olan çocuklarýn sevinç ve mutluluklarý yüzlerinden okunurken, öðretmenleri ve veliler de, gerçekleþtirilen projeyi çocuklar açýsýndan çok faydalý bulduklarýný, belediye baþkanlarýna ve emeði geçen herkese teþekkürlerini sunduklarýný ifade etti.

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri Ýzmit Belediyesi, Kandýra Belediyesi, Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, Ýzmit Belediye Baþkaný Nevzat Doðan,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kandýraspor Bayan Voleybol Takýmý, .Ucuz Kýþ Lastiði, Telegol, Jandarma Trafik, Anadolu Ýmam Hatip Lisesi Müdürü Ýbrahim Yýlmaz, Muhammet Buruþ, Ýzmit Belediye Baþkaný Nevzat Doðan, Ýmar ve Bayýndýrlýk Komisyonu, Haydar Akar, yolu, Sercan Yýldýrým, Ýzmit Hava Durumu, Kandýra Kerpe Paþaaðzý, Kandýra Uçurtma Þenliði, Kandýra Orhan Mahallesi, Halil Olgaç, Kandýra Ýlçe Teþkilatý, Gelin Arabasý Feci Kaza, Nijeryalý Hristiyanlar Derneði, Kandýra MYO, Þehit Abdul Samet Özen, FATMA YILMAZ, Oðuzhan Kýr Kaza Kurþunu, Uçurtma Þenliði Kandýra, KANDIRA YOLUNDA TRAFİK KAZASI, Kandýra Akçakoca Ýlköðretim Okulu, KANDIRA GB BLD, Atatürk, Cüneyt Özcan, ODTÜ KYOD,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN