KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Kandýra'da Halk Bayramlaþmasý
Kandýra'da Halk Bayramlaþmasý
Kandýra\'da Halk Bayramlaþmasý
Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken Kandýra Belediyesini yanýnda bulunan Belediye çay bahçesinde personeli ve hemþerileri ile bir araya gelerek bayramlaþtý.
  Bu haber, 29 Temmuz 2014, SALI 18:33:26 tarihinde eklenmitir.

Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken Kandýra Belediyesini yanýnda bulunan Belediye çay bahçesinde personeli ve hemþerileri ile bir araya gelerek bayramlaþtý.

Daha sonra Kandýra Kaymakamlýðý ve Belediye Baþkanlýðý tarafýndan ortaklaþa düzenlenen bayramlaþma töreni Turan Güneþ kültür merkezinde büyük katýlýmla gerçekleþti.

Kandýra Kaymakamý Oktay Erdoðan, Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Belediye Baþkaný Ünal Köken, Saðlýk Eski Bakaný Kazým Dinç, siyasi parti temsilcilikleri, kurum idarecileri, sivil toplum örgütleri, mahalle ve köy muhtarlarý ve çok sayýda vatandaþta katýldý. Kandýra Turan Güneþ Kültür merkezinde gerçekleþtirilen bayramlaþma töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Törende Kaymakam Oktay Erdoðan, Belediye Baþkaný Ünal Köken’in yaný sýra ilçede bulunan tüm siyasi partilerin baþkanlarýnýn eksiksiz yer almasý, ortaya güzel bir tablonun çýkmasýna neden oldu. Törene katýlanlar bir birleriyle bayramlaþtýktan sonra, ikram edilen çikolata ve çay eþliðinde sohbet etti. Kandýra Kaymakamý Oktay Erdoðan, Belediye Baþkaný Ünal Köken ve Milletvekili Sibel Gönül yaptýklarý konuþmada birlik ve beraberlik mesajý vererek tüm katýlýmcýlarýn bayramlarýný tebrik ettiler.

BAYRAMDA GÖREV YAPAN POLÝS VE JANDARMA UNUTULMADI

Bayramlaþmaya katýlanlar daha sonra hep birlikte ilçemize yeni atanan Kandýra Ýlçe Emniyet Müdürlüðü makamýnda Mehmet Þahan’ý ziyaret ederek tüm polis memurlarýyla da bayramlaþtý. Daha sonra Kandýra Ýlçe Jandarma Komutaný Yüzbaþý Ýlker Emirze ve nöbetçi subay ve uzmanlarýn yaný sýra askerlerle ziyaret edilerek protokol tek tek bayramlaþtý. Askerler tarafýndan ikram edilen çikolata ve çay ardýndan bayramlaþma sona erdi.

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri Kandýra Kaymakamlýðý, Saðlýk Eski Bakaný Kazým Dinç, Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, Kandýra Kaymakamý Oktay Erdoðan, Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ÝSU Genel Müdürlüðü, CEBECÝ PLAJI 2018, AK Parti Kandýra Ýlçe Baþkaný , Cebeci Pansiyon, Kandýra Yusufça Þehit Ýrfan Yaman Ortaokulu, Av Tüfeði, Ýlçe Saðlýk Grubu Baþkaný Dr. Uður Kaynakçý, KANDIRA AKP KADIN KOLLARI, NÝHAT DOÐAN, Kandýra'da Yangýn, Kandýra CHP, ÇÝFTLÝK BANK MUSLERA, Ýstanbul-Kocaeli, Defne Tohumu, Ender Altınay, KIDEM TAZMÝNATI NASIL HESAPLANIR, Kandýra Ýcrasý , Akça Koca Kültür Platformu, Hakan Kocatürk ÝSU, Pirceler Köyü Muhtarý, Tütünçiftlik Kasr-ý Çakýr Restoran, Youtube to MP3 - MP4 Dönüþtürme Programý, Kandýra Belediyesi Aralýk Ayý Meclis Kararlarý, Kandýra Kerpe Plajý, gf, Türkiye Muhtarlar Derneði, WHATSAPP ANDROID, Hüdaverdi Köyü, hýrsýz, Oto Fareleri,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN