KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Kandýra-Ýzmit 1 Lira Oldu
Kandýra-Ýzmit 1 Lira Oldu
Kandýra-Ýzmit 1 Lira Oldu
Kandýra-Ýzmit arasýnda belediye otobüsleri ise 4 lira, özel otobüsler 2 lira, halk otobüsleri ise 1 lira oldu. Bu rekabet en çok yolcularý mutlu etti. Kooperatif Baþkaný Yüksel Saðlam, rekabet baþlatan Gürkan Tur’a veryansýn etti.
  Bu haber, 13 ARALIK 2013, Cuma 14:07:58 tarihinde eklenmitir.

Kandýra-Ýzmit arasýnda belediye otobüsleri ise 4 lira, özel otobüsler 2 lira, halk otobüsleri ise 1 lira oldu. Bu rekabet en çok yolcularý mutlu etti. Kooperatif Baþkaný Yüksel Saðlam, rekabet baþlatan Gürkan Tur’a veryansýn etti.

49 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Baþkaný Yüksel Saðlam, Kandýra-Ýzmit arasý hizmet veren halk otobüslerinin fiyatlarýný 4 liradan 1 liraya indirdi. 1 ay önce Kandýra-Ýzmit arasý 5 liraya yolcu taþýyan Gürkan Tur, fiyatlarý 2 liraya indirmiþti. Bunun üzerine rekabet Kandýra’da iyice kýzýþtý. Halk otobüslerinin de 1 liraya yolcu taþýmasý vatandaþýn iþine yararken kooperatif ve otobüs firmalarý zor günler yaþýyor. Belediye otobüsünün de Ýzmit-Kandýra arasýnda boþ gitmesi de belediyeyi de büyük ölçüde zarara uðratýyor.

36 ÜYEMÝZ MAÐDUR
Kooperatif Baþkaný Yüksel Saðlam, olayla ilgili bir basýn açýklamasý yaptý. Saðlam, bu rekabeti kendilerinin baþlatmadýðýný, rekabet yapmaya mecbur býrakýldýklarýný belirtti. Fiyatlarýn normal seviyeye çekilmesini istediklerini belirten Saðlam, 36 üyenin maðduriyeti giderilinceye kadar mücadele etmeye devam edeceklerini ifade etti.

CEZA GEREKTÝREN SUÇ
Saðlam; “Kaç defa anlaþmak istedik, masadan kaçtýlar. 'D 1' belgesiyle þehirler arasý yolcu taþýmacýlýðý yapan firmanýn kanunen yolcu indirip bindirmesi yasak. Bizimle ve Kocaeli Büyükþehir Belediyesi otobüsleriyle haksýz rekabete girmesi, hem etik deðil hem de ceza gerektiren bir suç” dedi.

1 LÝRADAN TAÞIMAYA DEVAM
Saðlam, gerekli yerlere þikayette bulunduklarýný vurgulayarak, “Bizim yolcu indirme bindirme belgemiz var. UKOME ile yazýþmalarýmýzý yaptýk. Yetkili kurumlarýmýzýn konuya gereken hassasiyeti göstereceklerini, gerekli kontrolleri yapmalarýný bekliyoruz. Sulh oluncaya kadar durmak yok, 1 liradan yolcu taþýmaya devam” dedi.

Yorumlar
Yorum  guzel yazmýssýnda yanlslarýn var
ismail ilke cevap
ismail arkadasým cok guzel yazmýssýnda batý falan diyosun orada yanlýssýn iste.turkiyenin marmara ege ve akdeniz bölgeleri haricindeki bölgelere bakarsan eger.bunlarýn yunanlardan ingilizlerden fransýzlardan vs on yuz bin milyon kere beter olduklarý gorursun oyleki bazý bolgelerde isgal falan olsa bu sürüler düsmandan once sana saldýrýr.he bakýpta goremiyosan ve eger yazanlarý algýlayýp tahmin edebilecek hayal gucune sahip deilsen daha fazla bi yorum yapmayada gerek yok tabi
Yorum  ismail ilk
hem çalýþanlara hemde ülke ekonomisine yazýk oluyor
1962 den bu yana kandýra yolunun taþýmacýlýk macerasýný iyi bilirim. on bin nüfuslu ülkemin belkide en mütevazi en küçücük bir yerleþim yeri olan ilçemde elli yýlda bir çok firma geldi geçti. þimdi bu firmalarýn sahipleri bile ortalýkta kalmadý bu yolda hizmet veren otobüscü esnafýndanda iþi düzgün olan bir þahýsda yok gibi. sebebi hep birbirini çekememek birbirini yok etmek gibi boþ hayallerin neticesinde yolu gürkan turizime kaptýrmak. peki gürkan turizim kötümü yaptý aksine fýrsatý ganimet görmeyip çok güzel bir hizmeti yýllarca tek baþýna bile olsa esirgemedi. þimdi bana kýzanlar olacak gürkan turizimi tutuyorum gibi algýlýyacaklar. malýna sahibolmassan birileri sahip olacaktýr kandýralýlarda yollarýna sahip çýkamadýklarý için gürkan turizim sahiboldu. hizmetinide adam gibi yaptý. þimdi bir rakabet baþladý neden yine birbirini yok etmek amacý ile kaybeden kim kazanan kim olacak. bir karikatör gördüm bir amerikalý ile bir ingiliz araplarýn birbirini katlettiði bir karikatörde öldüren allahüekber diyor ölende allahü ekber diyor ingiliz soruyor bu savaþý kim kazanýr biz kazanýrýz diyor amerikalý nedeni bunlar birbirini öldürüyorlar tabiki biz kazanacaðýz diyor iþte bu rakabette kazanan yine bize yakýt satan parça satan lastik satan batý kazanýr diyorum
Yorum  hasan
minibüscüler haklý
adamlar haklý hatlarý yeni cýktý bombos gidip geliyolar.yazýk günah o arabalara.orta yolu bulsunlar.


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri Kandýra-Ýzmit, Yüksel Saðlam, Gürkan Tur,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
DEPREM EÐÝTÝMÝ, Oðlum Bak Git Kandýra, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, camii, Kandýra ÇYDD, Kenan Evren Hayatını Kaybetti, Milletvekili Adayı, Kandýra Ýzci Kampý, Kefken Halk Plajý, Kefken Camii, Ýsmail Hakký Kuran, Kefken Pembe Kayalýklarý, liman, KEFKEN DENÝZ SUYU SICAKLIÐI, gol, Kefken Ýstanbul Otobüs Saatleri, Kerpe Ýftar, EN YAÞLI ÝLÇE KANDIRA, Fenerbahçe Sırt Reklamı, KERPE KAYALIKLAR ÝNTÝHAR, Salim Yaþar, KEFKENDE NERDE DENÝZE GÝRÝLÝR, Kandýralý Þehit Tunceli, kutlu doðum haftasý, Kandýra Belediye Baþkan Yardýmcýsý Murat Batmaz, Erkomed, Bölgelere Göre Hava Durumu, Daily Mail, Uður Ýnceman, KEFKEN KANDIRA YOLU,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN