KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Kandýra'da Güpegündüz Evi Soydular
Kandýra'da Güpegündüz Evi Soydular
Kandýra\'da Güpegündüz Evi Soydular
Kandýra merkezde son günlerde hýrsýz þikâyetleri artmaya baþladý. Gündüz vakti boþ bulduðu alanlarda deðerli eþyalarý çalan hýrsýzlar artýk illallah ettirdi.
  Bu haber, 07 ARALIK 2013, Cumartesi 15:55:31 tarihinde eklenmitir.

Kandýra merkezde son günlerde hýrsýz þikâyetleri artmaya baþladý. Gündüz vakti boþ bulduðu alanlarda deðerli eþyalarý çalan hýrsýzlar artýk illallah ettirdi.

Son zamanlarda Kandýra merkezde yaþanan hýrsýzlýklar vatandaþýn sinirini bozmaya baþladý. Gündüz vakti bahçe, bodrum ve inþaatlara giren hýrsýz zanlýlarý kýyafet, halý, demir aksamlarý ve buna benzer eþyalarý çalýyorlar. Bu çaldýklarý eþyalarý da farklý ortamlarda cüzi miktarda satarak paraya çeviriyorlar. Bu durum hem hýrsýzlarýn hem de hurdacýlarýn iþine yararken olan yine maðdurlara oluyor. Cezalarýn caydýrýcý olmamasý sebebiyle þikayetçi olmak istemeyen vatandaþlar, artýk yetkililerden çözüm bulmalarýný istiyorlar.

ANNEME ÞÝDDET UYGULAMIÞLAR
Önceki gün Aydýnlýk Mahallesi Battal Gazi Caddesi üzerinde ikamet eden Mehmet Çetkin’in tadilat yaptýrdýðý evine gündüz vakti girerek banyo, lavabo ve mutfaktaki bataryalarý çalan hýrsýz zanlýlarý, Çetkin’i çileden çýkarttý. Hýrsýz zanlýlarýnýn annesine þiddet göstererek eve girdiðini iddia eden Çetkin; “Önceki gün üç tane bayan roman vatandaþý 84 yaþýndaki annemin ikazlarýna raðmen annemi yere iterek tadilatta olan evime girdiler. Ýnþaatta bulunan para edecek bataryalarý çalarak kayýplara karýþtýlar. Komþularýmýn beni aramasýyla hýrsýz zanlýlarýnýn peþine düþtüm.

CAYDIRICI CEZA VERÝLSÝN
Kandýra sanayisindeki hurdacýlarý gezdim. Fakat çalýnan bataryalarý buralarda bulamadým. Onlarýn 30-40 lira için çaldýðý bataryalar bana 400-500 liraya mal oldu. Devletten tek temennimiz bu hýrsýz zanlýlarýna caydýrýcý ceza vermeleri. Aksi takdirde Kandýra’da hýrsýzlýk vakalarý daha çok çoðalacak ve maðdurlar hýrsýz zanlýlarýna kendi cezasýný kendisi vermek isteyecek. Bu da Kandýra’nýn her geçen gün huzurunu bozacak” þeklinde konuþtu.

MAHALLE HALKI HUZURSUZ
Mahalle sakinleri adýna yetkililere seslenen Çetkin; “Aydýnlýk Mahallesi’nde girilmedik ev kalmadý. Yorgan, kýyafet, tüp, ayakkabý, odun, kömür, hatta kýzlarýn çeyizlerini bile çalýyorlar. Polisimizi bu küçük hýrsýzlýk suçlarýyla meþgul edip þikâyetçi olmak istemiyoruz. Çünkü þikâyetçi olsak bile yakalanan zanlýlar, yasalarýn yetersiz olmasý sebebiyle serbest býrakýlýyor. Cezalar caydýrýcý deðil, serbest kalan hýrsýzlýða devam ediyor. Kendimizce çözüm bulmaya çalýþýyoruz fakat yeterli olmuyor. Mahalle halký huzursuz, kapýsýný bahçesini yalnýz býrakamýyor. Artýk yetkililerden bu duruma bir çözüm bulmalarýný istiyoruz” dedi.

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri ,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kandýra Satýlýk, Baklava tarifi, Bitlis, çilek, KANDIRA DA GAZÝLER GÜNÜ, Karaaðaç Köyü Kültür Merkezi, WhatsApp Çöktü, Zisis, Çerkes Sürgünü, KERPE TABELA, Kandýra Babalý, Kumcaðýz Halk plajý, Baklava kesimi yapýmý nasýldýr, Okul Müdürleri, Leyla Mert, tt, Kandýra Off Road Kazasý, kermes, GRAM ALTIN KAÇ PARA, Youtube to MP3 - MP4 Dönüþtürme Programý, kupa, RODALLEGA TRANSFER, YOL ÝHALE 2018, Konyaspor, Kenan Evren Son Yolculuğuna Uğurlandı, Kerpe Paþaaðzý, Kefken Esenler, Kandýra Seçim, Yavuz Sonat Güzel, Define Avcýlarý,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN