KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Cebeci Plaj Futbolunda Dörtlü Final Heyecaný
Cebeci Plaj Futbolunda Dörtlü Final Heyecaný
Cebeci Plaj Futbolunda Dörtlü Final Heyecaný
Büyükþehir Belediyesi’nin TFF ile ortaklaþa düzenlediði Plaj Futbolu Ligi’nde grup maçlarý tamamlandý. Gruplarýný lider bitiren takýmlar dörtlü finalde kozlarýný paylaþacak
  Bu haber, 04 Agustos 2018, Cumartesi 20:28:24 tarihinde eklenmitir.

Kocaeli Büyükþehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Baþkanlýðý, Türkiye Futbol Federasyonu, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Ýl Müdürlüðü, TFF Plaj Futbol Ligi ve Kandýra Belediyesi iþbirliðiyle düzenlenen Plaj Futbolu Ligi Kocaeli Etabý’nda grup maçlarý tamamlandý. Gruplarýný lider bitiren dört takým birbirleriyle kýyasýya mücadele edecek. Öte yandan TFF’nin bu yýl ilk kez uyguladýðý puanlama sistemi de Plaj Futbolu Ligi Kocaeli Etabý’nda uygulanacak.

KOCAELÝSPOR’UN GENÇLERÝ 

Cebeci’de düzenlenen Plaj Futbolu Ligi’nde A grubunda yer alan Akademi Lise ile Kandýra Orman ve Kocaelispor takýmlarý maçlarýný oynadý. Oynadýðý iki maçý da kazanan Kocaelispor’un gençleri A grubunu lider bitirerek yarý finale kaldý.

YUVACIKSPOR LÝDER BÝTÝRDÝ

B grubunda yer alan Yeþilovaspor, Yuvacýkspor ve Bekirderespor takýmlarý arasýnda rakiplerini maðlup eden Yuvacýkspor yarý finale kaldý. Yuvacýkspor yarý finalde A grubu lideri Kocaelispor ile karþýlaþacak.

ÜÇYOLDOÐUSPOR YARI FÝNALDE

C grubunda yer alan Ýzmit G.B ile Üçyoldoðuspor ve Yenidoðan Serdarspor takýmlarý arasýndaki mücadelede Üçyoldoðuspor iki rakibini de 6-4 yenerek yarý finale yükseldi. Üçyoldoðuspor yarý finalde geçen yýlýn þampiyonu Kandýra Park Bahçeler ile mücadele edecek.

SON ÞAMPÝYON ÇOK FARKLI

D grubunda yer alan geçen yýlýn þampiyonu Kandýra Park Bahçeler takýmý ilk maçýnda Kocaeligüneþspor’u 4-1, ikinci maçýnda Kullarspor’u 9-2’lik skorlarla maðlup ederek yarý finale adýný yazdýrdý. Ýki rakibine de gol olup yaðan Kandýra Park Bahçeler, bu yýlki turnuvanýn da favorisi olarak gösteriliyor.

YENÝ PUAN SÝSTEMÝ UYGULANACAK

Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) bu yýl ilk kez uyguladýðý puanlama sistemini Plaj Futbolu Ligi Kocaeli Etabý’nda uygulayacak. Puanlama sistemine göre dörtlü finaldeki mücadele maçlarýnda normal süreyi galip bitiren takým 3 puaný hanesine yazdýracak. Maçlarýn normal süresinde eþitlik bozulmazsa 3 dakikalýk uzatma süresinde rakibini yenen takým 2 puan alacak. Penaltýlarda eþitliði bozan takým ise 1 puan kazanacak.

FÝNAL 5 AÐUSTOS’TA

Dörtlü finalin þampiyonluk maçý 5 Aðustos Pazar günü oynanacak iki maç ile belirlenecek. Oynanacak iki þampiyonluk maçý arasýnda Þöhretler Karmasý þampiyonaya renk katacak.

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri CEBECÝ PLAJ FUTBOLU TURNUVASI 2018, ,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LACÝVER MONT, KAYSERÝ ERCÝYESSPOR BAL LÝGÝ, Uzm. Dr. Ahmet Bilal Genç, Ýlçe Milli Eðitim Þube Müdürü Zafer Çolak, Bayram Namazý Kýlýnýþý, KANDIRA HEDÝYELÝ KÖYÜ, Windows 9, Erasmus+ Projesi, Mustafa Kemal Atatürk, Kandýra Lisesi, Ramada Plaza Ýzmit, Hüseyin Avni Mutlu, Ütük Gölü, GÖLCÜKSPOR, AFRÝN OPERASYONU, Hereke Yýldýzspor, KOCAELÝ SÜPER AMATÖR, ODTÜ KYOD, Kandýra Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni, Kandýra Meslek Yüksek Okulu Müdürlüðü, Fenerbahçe Ülker, Sel, kermes, KOCAELÝSPOR BORÇ, KANDIRA AK PARTÝ KADIN KOLLARI, Helin Avþar, MUCÝT, Kandýra-Aðva, ccc, Kefken Ýstanbul Otobüs Saatleri,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN