KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Merkez Erikli'de Ýftar Bir Baþka Güzel
Merkez Erikli'de Ýftar Bir Baþka Güzel
Merkez Erikli'de Ýftar Bir Baþka Güzel
Kandýra Merkez Erikli Mahalle Muhtarlýðýnýn katkýlarý ile düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar programý mevlidi þerif okunmasý ve yapýlan dualarla yoðun katýlýmla gerçekleþtirildi.
  Bu haber, 11 Haziran 2018, Pazartesi 18:00:50 tarihinde eklenmitir.

Kandýra Merkez Erikli Mahalle Muhtarlýðý tarafýndan hayýrsever vatandaþlarýn katkýlarý ile Belenköy Mevkiinde düzenlenen iftar yemeði çevre mahallelerden gelenlerle adeta doldu taþtý. Geleneksel hale getirilen iftar programýnda iftar öncesi mevlidi þerif okundu. Ramazanýn Þerif ‘in manevi atmosferinin yoðun olarak kendisini gösterdiði iftar programýna AK Parti Kocaeli Milletvekili adayý Hakan Höbek, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve çevre mahallelerden gelen yüzlerce vatandaþ katýldý.  Mahalle Muhtarý Ramazan Ören ve muhtar azalarý ile kapýda karþýlanan davetlilere çorba, pilav, tas kebabý, tatlý ikramý yapýldý. Davetliler bir yandan sohbet ederken bir yandan da birlikte iftar yapmanýn manevi hazzýný yaþadý.

KANDIRA RAMAZANIN YAÞANDIÐI EN GÜZEL ÝLÇELERDEN BÝRÝ

Merkez Erikli Mahallesi Muhtarý Ramazan Ören yaptýðý konuþmada, Belenköy’ün özel günlerinden birisini daha yaþadýðýný belirtirken, ‘’ Ramazanda Kandýra’nýn geleneklerinden birisi de mahalle iftarlarý. Merkez Erikli olarak þükürler olsun iftarlarýmýz artýk geleneksel hale geldi. Ýlçemizde her gün farklý farklý yerlerde iftar programlarý düzenleniyor. Birlik beraberlik içinde Ramazan’ýn manevi hazzýný oruçlarýmýzý bir arada açarak artýrýyoruz. Bugün burada yaþlýsýyla genciyle çoluðuyla çocuðuyla, her kesimden aðabeylerimiz kardeþlerimiz bacýlarýmýzla  hep birlikte iftar ediyoruz. Kandýra Ramazanýn en güzel yaþandýðý ilçelerden birisi. Özellikle köylerimizde iftar yapmak çok güzel bir duygu. Ýftarýn verdiði canlýlýk, hareket, manevi atmosfer harukulade. Katýlýmýnýz için hepinizden Allah razý olsun. Saðolun  varolun ‘’ dedi.

Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri Kandýra Merkez Erikli Mahalle Muhtarlýðý,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zeynel Abidin Ekrem, Akçakoca Kültür Platformu, Ballar Köyü, Kandýra Off Road Faciasý, Gripten Korunma Yollarý, Ziraat Bankasý Kandýra Þubesi Müdürlüðü, Tiyatro Günleri, Kandýralý Çiftçiler, Kandýra Belediyesi Hizmet Binasýi, ÇEFTÇÝ DESTEKLEMELERÝ 2018, Fahri Buruþ, Kandýra Atatürk'ü Anma, Kocaeli Büyükþehir Belediyesi, 41 Harran Düðün Salonu, Kandýra Turizm, Kerpe Gökhan Otel, KENAN ÝMÝRZALIOÐLU KANDIRA, Hasan Baykara, Ýbrahim Tatlýses, Nevin Genç, Recep Sarýdoðan, KANDIRA TRAFÝK KAZASI, Akdurak Mahalle Muhtarý, MHP Kandýra Ýlçe Teþkilatý, Youtube Ücretsiz Müzik Ýndirme, Asým Akkaya, GRAM ALTIN KAÇ PARA, KANDIRA ÝZMÝT YOLU NE ZAMAN BÝTECEK, GENÇ KALP KRÝZLERÝ, Flash Bellek,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN