KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERNZ OLSUN
KANDIRA AKP BELEDÝYE BAÞKAN ADAYI KÝM OLACAK?
Kocaeli’nin turizme açýlan penceresi olan Kandýra Ýlçesi son 5 yýldýr oldukça kötü yöne
KOCAELÝSPOR 2-0 MUÐLASPOR
Kocaelispor, bugün konuk ettiði Muðlaspor’u zorlanmadan geçti.
YAKUP KARAASLAN'DAN BÜYÜKAKIN PAYLAÞIMI
AK Parti Kandýra Belediye Baþkan Aday Adayý Yakup Karaaslan sosyal medya hesabýndan yaptýðý p
TAHÝR BÜYÜKAKIN RESMEN ADAY
Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ýstanbul Haliç Kongre Merkezi'n
Kandýra Kent Meydaný Projesi Esnafa Anlatýldý
Kandýra Kent Meydaný Projesi Esnafa Anlatýldý
Kandýra Kent Meydaný Projesi Esnafa Anlatýldý
Kandýra’ya giriþten Çarþý merkezine kadar olan bölgeyi güzelleþtirecek olan Baþkan Ünal Köken, ilçeye ilk kez gelen misafirlerin hayran kalacaðý alanlarýn oluþturulmasýný hedefleniyor.
  Bu haber, 16 Nisan 2018, Pazartesi 10:37:30 tarihinde eklenmitir.

Kandýra’ya giriþten Çarþý merkezine kadar olan bölgeyi güzelleþtirecek olan Baþkan Ünal Köken, ilçeye ilk kez gelen misafirlerin hayran kalacaðý alanlarýn oluþturulmasýný hedefleniyor. 

Ýzmit yolu caddesinde yenileme, çevre düzenleme ve ýþýklandýrma çalýþmalarýný gerçekleþtirdiklerini vurgulayan Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, kent meydaný projesi dahil olmak üzere yapýlan tüm çalýþmalarý bir bütün olarak gördüklerini ve Kandýra’nýn çehresine daha estetik bir görünüm kazandýracaklarýný  anlattý.

Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken, ilçe esnaflarýyla bir araya geldiði kahvaltý programýnda kent meydaný projesinin geldiði aþamalarý deðerlendirdi. Projenin tamamlanmasýyla tüm esnaflarýn ilçede huzur, birlik beraberlik içinde çalýþacaklarýný anlatan Baþkan Köken, gelecek nesillere yaþanabilir modern bir ilçe býrakmak için el birliði ile çalýþacaðýz dedi.

 Kandýra Belediye Binasý projesi çevre ve peyzaj düzenlemesinin de anlatýldýðý toplantýda ilçe esnaflarýnýn görüþlerine baþvuruldu, onlarýn desteði ile hýzlanacak olan çalýþmalarda birlik beraberlik mesajý verildi.

“Esnaflardan Baþkan Ünal Köken’e Kent Meydaný Projesi için Destek”

Ýlçede esnaflarla saðlanan birlik her fýrsatta kendini gösteriyor. Kandýra Belediye Baþkaný Ünal Köken’in çabalarýyla geliþen ve büyüyen Kandýra’da ekonominin can damarýný oluþturan esnaflar, kent meydaný projesine destek vererek çalýþmalarýndan dolayý Baþkan Köken’e teþekkür etti.


Yorumlar


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
Gvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri ,
Gnn Haberleri
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Baðýrganlý
Cebeci
Babalý
Dikili
Sarýsu
Pembe Kayalar
Kovanaðzý
Kapri Koyu
Kefken
Kumcaðýz
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELÝM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandýra Kefken Açýklarýnda 117 Mülteci Yakalandý
Gülþen - Yatcaz Kalkcaz Ordayým
Kandýra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balýkçýlarla Karadeniz
Cem Yýlmaz Kandýra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tmn Gster ]
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LUCILENE PIRES, Defne Samyeli Bikini, Kýþ Lastiði Fiyatlarý, yolu, Pembe Kayalar, Tarýma Destek Projesi, Seçim Pankartý, Süper Lig, KANDIRA KAZA, Kandýra Namazgah Barajý, Kandýra Meslek Yüksek Okulu Müdürü, Yusufça Þehit Ýrfan Yaman Ortaokulu, hayri özcan, Ýrfan Yaðýz, Serhat Duyar, Kocaeli Milletvekili, Kandýra Çubuklu Köyü, MHP Ýstanbul Milletvekili Dr. Meral Akþener, Görev, Ýzci Kampý, Kayseri Erciyes Üniversitesi Týp Fakültesi, basýn toplantýsý, Derince Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi Radyoloji Uzmaný, TOKÝ TAM LÝSTE, Kefken'de Kaçak Yapı, Kafkas Dernekleri Federasyonu, CEBECÝ PLAJ FUTBOLU TURNUVASI, esrar, Umut Bulut, Bozburun Köyü,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandra Haber Facebook Kandra Haber Twitter Kandra Haber Haber Ak Kandra Haber Youtube Kandra Haber Foto Galeri Kandra Haber Video Galeri Copyright 2007-2018 kandirahaber.com
Her hakk sakldr.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ZCAN